Naršydami puslapyje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Plačiau apie duomenų apsaugą.

Savas bustas - nekilnojamo turto ekspertai LNTAA

Nekilnojamojo turto agentūra Klaipėdoje

Nekilnojamojo turto agentūra Savas Būstas Klaipedoje

“NT savas būstas” bendrovė specializuojasi nekilnojamojo turto tarpininkavimo srityje jau ne vienerius metus. Įsikūręs biuras Klaipėdoje teikia aukščiausios klasės nekilnojamojo turto tarpininkavimo paslaugas.

Jaukiame biure, Klaipėdos Naujamiestyje, mūsų brokeriai dirba tam, kad atneštų geriausius rezultatus, jie myli ir gerbia ne tik savo darbą, bet ir savo klientus, moka suteikti kvalifikuotą bei kompetetingą informaciją. Brokeriai turi sukaupę nemažą patirtį nekilnojamo turto srityje ir nuolat gilina savo žinias. Biurai turi programas, pagal kurias yra keliama darbuotojų kompetencija ir supažindinami su vis kitų metų rinka ir jos pokyčiais, todėl tikrai nenusivilsite ir informacija gauta iš brokerių bus teisinga.

Didžiausiame Lietuvos uostamiestyje dirbanti komanda rūpinasi visais formalumais. Esame atsakingi už fotografijas, filmavimą iš drono ar 3D panoramas, už kontaktavimą su didžiausia klientų duomenų baze. Profesionaliai pasirūpinsime visais formalumais, apžiūrėsime ir kompetetingai įvertinsime perkamą ar parduodamą būstą ar kitos paskirties patalpas. Žinome, kad Klaipėdoje gausu ne tik gyvenamųjų namų, tačiau ir kitokios paskirties pastatų, todėl be didelių rūpesčių padėsime Jums parduoti, nupirkti ar išnuomoti bet kokios paskirties patalpas. Galime suteikti pilną pagalbą išnuomojant komercines patalpas, perkant ar parduodant sodo namą ar skypą, išnuomojant butą ar tiesiog suteikti reikalingą informaciją. Konsultacijos metu paaiškinsime ir pateiksime analizę apie pardavimus, mūsų komandos darbą ir rinkos analizę būtent Klaipėdos regione ar kitame mieste kur yra Jūsų nekilnojamas turtas.

Kas yra neklinojamo turto rinkos analizė?

Vis didėjančios būsto kainos susilaukia įvairių vertinimų ir prognozių ateityje. Ekspertai sutinka su nuomone jog kainų augimas yra labai spartus, o kainų šuolį įtakojo pastarųjų metų paklausa apie kurią paprastas žmogus, kuris dar nesiruošia pardavinėti būsto ar nesidomi pirkimo kainomis, net nenutuokia.

Vis dar didžiulę paklausą išlaiko naujos statybos būstai įvairiuose Klaipėdos rajonuose. Tradiciškai brangiausias būstas ar komercinės patalpos išlieka Naujamiestyje, miesto centre ar pačiame pajūryje. Tačiau pagal visą rinką tai yra pateisinama, kadangi sklypai naujų gyvenamųjų namų statybai, pačiame Klaipėdos miesto žydinyje, darosi ribota, todėl kiekvienas likęs lopinėlis žemės kainuoja vis daugiau.

Deja, ne visi gali sau leisti nusipirkti prestižinį butą, tad didesnę paklausą išlaiko maži, kompaktiški vieno kambario ar dviejų kambarių butai, beje tokį būtą lengva išnuomoti, todėl jie yra didžiausias grobis investuotojams.

Nekilnojamo turto rinka nenusileidžia ir naujausios statybos butams.Naujos statybos butai Klaipėdos gyventojams priimtinesni dėl šeimos gausėjimo, erdvės troškimo ar geresnių gyvenimo sąlygų, bet labai daug reikšmės sudaro faktas, kad perkant naujos statybos butus kredito suteikimo sąlygos ar kitoks finansavimas yra lankstesnis ir patrauklesnis, ir tai turi labai daug įtakos nekilnojamo turto rinkai, nes būsto įsigyjimas, šiais laikais, dažniausiai yra finansuojamas banko, imant paskolą.

Štai kodėl Jums pravers Nekilnojamo turto brokeris, kuris žinos ne tik šią bendrinę informaciją, bet ir pačią svarbiausią informaciją pagal jūsų mikrorajoną, miestą, būsto paskirtį ar sklypo vietą. Yra kur kas daugiau savybių, kurios įtakoja būsto vertę, apie jas mūsų konsultantai pasiruošę papasakoti konsultacijų metu.

NT agentūra Savas Būstas Klaipėda

NT brokeriai Klaipėdos regione

Rūtenis Latoža

Rūtenis Latoža

"Savas Būstas" nekilnojamojo turto brokeris / Liepų g. 3, Klaipėda.

Kontaktinis telefonas:
(8 - 633) 65 692
El. paštas:
rutenis.latoza@savasbustas.lt

Giedrė Nedzveckienė

Giedrė Nedzveckienė

"Savas Būstas" nekilnojamojo turto brokerė / Liepų g. 3, Klaipėda

Kontaktinis telefonas:
(8 - 698) 45 768
El. paštas:
giedre.nedzveckiene@savasbustas.lt

Vytautas Beizakas

Vytautas Beizakas

"Savas Būstas" nekilnojamojo turto brokeris / Liepų g. 3, Klaipėda.

Kontaktinis telefonas:
(8 - 657) 87 900
El. paštas:
vytautas.beizakas@savasbustas.lt

Elmars Mizuks

Elmars Mizuks

NT Savas būstas brokeris Klaipėdoje

Kontaktinis telefonas:
(8 - 657) 500 82
El. paštas:
elmars.mizuks@savasbustas.lt

Kodėl rinktis mus?

Visų tipų nekilnojamas turtas

Dirbame ne tik su gyvenamaisiais namais ar butais. Užsiimame nekilnojamo turto tarpininkavimo paslaugomis skirtingiems objektams: komerciniams pastatams, sandėliams, fermoms, investiciniams objektams, žemės sklypams, sodo namams ir sodyboms.

Platus biurų tinklas Lietuvoje

Savo biurus turime visuose pagrindiniuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Telšiuose. Tad nesvarbu, kuriame regione gyvenate, suteiksime profesionalų aptarnavimą bet kuriame Lietuvos krašte.

Rinkos analizės konsultacijos

Didžiulė patirtis, nuolatinis bendravimas su klientais ir nuolatinis tobulėjimas leidžia pateikti tikslingą rinkos analizę, todėl argumentuotai derėtis dėl Jums palankių sąlygų bei siekti efektyviausio rezultato parduodant Jūsų turtą.

Strategija

Vizija

Siekiame tapti viena iš pirmaujančių įmonių Lietuvoje ir teikti paslaugas, kurios bus įvertintos, kaip profesionaliausios NT rinkoje ir geriausios mūsų klientų rate. Plėsti ryšius į kitas šalis, išmokti kitų šalių rinkos subtilybių ir taip plėsti bendrovę Europos mastu.

Misija

Aukščiausias konsultavimo bei aptarnavimo lygmuo pateisinant klientų lūkesčius. Užmegzti ilgalaikius ryšius ir bendradarbiauti su klientais ar partneriais, įvertinant jų poreikius.

Vertybės

Savo komandoje vertiname profesionalius gebėjimus atlikti darbą kokybiškai. Gerbiame vieni kitus kaip komandos narius bei palaikome vieningą ir draugišką ryšį. Esame lankstūs naujovėms. Esame sąžiningi ir puoselėjame stiprų ryšį tarp savęs ir kliento. Gerbiame klientų sprendimus ir įsiklausome į jų norus.

Savas Būstas biuras Klaipėdoje

Darbo laikas:

Pirmadieniais - ketvirtadieniais: 9.00 - 18.00

Penktadieniais: 9.00 - 17.00

Šeštadieniais - Sekmadieniais: Teiraukitės telefonu.

Kontaktai

Asta Petrauskienė

Mob.: +370 614 07210

“Savas Būstas”

NT agentūros biurų adresai:
Gegužių g.45, LT-78326 Šiauliai

Kontaktinis tel. numeriai.:
+370 671 00 046
+370 653 56 751

©2020 Visos teisės saugomos.
Nekilnojamo turto bendrovė

LNTAA

Sprendimas: DESAmedia

Nekilnojamojo turto agentūra Klaipėdoje