Naršydami puslapyje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Plačiau apie duomenų apsaugą.

Savas bustas - nekilnojamo turto ekspertai LNTAA

Nekilnojamojo turto agentūra Klaipėdoje

Perkame butus Klaipėdoje

Savas Būstas agentūra Klaipėdoje

Liepų g. 3, Klaipėda LT-92138

Biuro vadovės kontaktai

Asta Petrauskienė

Mob.: +370 614 07210

Darbo laikas:

Pirmadieniais - ketvirtadieniais: 9.00 - 18.00

Penktadieniais: 9.00 - 17.00

Šeštadieniais - Sekmadieniais: Teiraukitės telefonu.


Klaipėdos miesto širdyje įsikūrusio įmonės „Savas būstas“ padalinio darbuotojai, kasdien dirba Jums. Sukaupę ilgametę patirtį savo klientams jie teikia aukščiausios kokybes NT pirkimo/pardavimo/nuomos paslaugas. Nuolat atnaujindami žinias įvairiuose seminaruose ir konferencijose, jie užtikrina novatoriškus, modernius sprendimus ir klientams pateikia inovatyvias idėjas. Jie žino, kaip per trumpiausią laiką įvykdyti sėkmingą ir visapusiškai pelningą sandorį. Nuolat besidomintys NT aktualijomis ir atliekantys rinkos analizes brokeriai pasirūpins, kad Jūsų parduodamo nekilnojamojo turto skelbimas būtų išsamus, kūrybiškas ir kokybiškas. Didelį dėmesį jie skiria profesinei estetikai, todėl patikėję jiems sandorį, galite būti tikri, kad sutaupysite laiko ir įgausite žinių. Darbas bus atliktas profesionaliai ir nepriekaištingai.

Skubiai perkame butus, bendrabučius, namus, sodus, sodybas, sklypus ir kitą nekilnojamąjį turtą Šiauliuose, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose.

 • Atsiskaitome nedelsiant!
 • Perkamų butų kaina gali svyruoti priklausomai nuo mikrorajono, bendro ploto, aukšto, įrengimo lygio ir t.t.
 • Butai gali būti be remonto ir neįrengti.
 • Padedame išspręsti problemas: skubus areštuotų, įkeistų ar su skolomis butų ar kito nekilnojamojo turto pirkimas, keitimas, konsultacijos.

Kokia gi nauda iš to brokerio?!

Parduoti būstą su brokerio pagalba geriau nei savarankiškas pardavimas, nes NT ekspertas:

 • Puikiai išmano šiuolaikinę NT rinką ir gali objektyviai nustatyti būsto rinkos kainą, o tai reiškia – greitą ir sėkmingą pardavimą;
 • Pataria juridiniais ir mokestiniais klausimais;
 • Sukuria objektų techninius planus;
 • Patikrina turimus dokumentus ir operatyviai užsako trūkstamus;
 • Pasirūpina reprezentatyviu skelbimu (ir tai ne tik žodžiai! Prieš atvykstant fotografuoti objekto, gaunate tikslius nurodymus, kaip pasiruošti, kad būstas atrodytų patraukliau. Fotografuojama profesionalia technika, nuotraukos kruopščiai retušuojamos, vietos patrauklumui atskleisti keliamas dronas, pagal poreikį ruošiami videoskelbimai);
 • Parašomas profesionalus, išsamus, įtraukus ir reprezentatyvus skelbimo tekstas/būsto pristatymas;
 • Pasirūpinama maksimalia skelbimo sklaida (Jūsų parduodamas objektas mūsų lėšomis reklamuojamas didžiausiuose NT pardavimų portaluose ir socialinėje medijoje);
 • Organizuojamos nuotolinės būsto apžiūros (videoturai);
 • Profesionaliai komunikuojame su potencialiais klientais;
 • Sėkmingai vedame produktyvias derybas;
 • Esame kartu nuo sutarties pasirašymo dienos iki sėkmingo sandorio pabaigos.

NT agentūra Savas Būstas Klaipėda

Nekilnojamojo turto agentūra Savas Būstas Klaipedoje

NT brokeriai Klaipėdos regione

Giedrė Nedzveckienė

Giedrė Nedzveckienė

"Savas Būstas" nekilnojamojo turto brokerė / Liepų g. 3, Klaipėda

Kontaktinis telefonas:
+370 657 87 900
El. paštas:
giedre.nedzveckiene@savasbustas.lt

Eimantė Žiaušytė

Eimantė Žiaušytė

"Savas Būstas" nekilnojamojo turto brokerė / Liepų g. 3, Klaipėda.

Kontaktinis telefonas:
+370 655 23 554
El. paštas:
eimante.ziausyte@savasbustas.lt

Asta Petrauskienė

Asta Petrauskienė

Savas būstas sertifikuota LNTAA brokerė nr. 2016291 / Biuro vadovė Gegužių g. 45, Šiauliai / Klaipėdos regiono vadovė

Kontaktinis telefonas:
+370 614 07 210
El. paštas:
asta.petrauskiene@savasbustas.lt

Kas yra neklinojamo turto rinkos analizė?

Vis didėjančios būsto kainos susilaukia įvairių vertinimų ir prognozių ateityje. Ekspertai sutinka su nuomone jog kainų augimas yra labai spartus, o kainų šuolį įtakojo pastarųjų metų paklausa apie kurią paprastas žmogus, kuris dar nesiruošia pardavinėti būsto ar nesidomi pirkimo kainomis, net nenutuokia.

Vis dar didžiulę paklausą išlaiko naujos statybos būstai įvairiuose Klaipėdos rajonuose. Tradiciškai brangiausias būstas ar komercinės patalpos išlieka Naujamiestyje, miesto centre ar pačiame pajūryje. Tačiau pagal visą rinką tai yra pateisinama, kadangi sklypai naujų gyvenamųjų namų statybai, pačiame Klaipėdos miesto žydinyje, darosi ribota, todėl kiekvienas likęs lopinėlis žemės kainuoja vis daugiau.

Deja, ne visi gali sau leisti nusipirkti prestižinį butą, tad didesnę paklausą išlaiko maži, kompaktiški vieno kambario ar dviejų kambarių butai, beje tokį būtą lengva išnuomoti, todėl jie yra didžiausias grobis investuotojams.

Nekilnojamo turto rinka nenusileidžia ir naujausios statybos butams.Naujos statybos butai Klaipėdos gyventojams priimtinesni dėl šeimos gausėjimo, erdvės troškimo ar geresnių gyvenimo sąlygų, bet labai daug reikšmės sudaro faktas, kad perkant naujos statybos butus kredito suteikimo sąlygos ar kitoks finansavimas yra lankstesnis ir patrauklesnis, ir tai turi labai daug įtakos nekilnojamo turto rinkai, nes būsto įsigyjimas, šiais laikais, dažniausiai yra finansuojamas banko, imant paskolą.

Štai kodėl Jums pravers Nekilnojamo turto brokeris, kuris žinos ne tik šią bendrinę informaciją, bet ir pačią svarbiausią informaciją pagal jūsų mikrorajoną, miestą, būsto paskirtį ar sklypo vietą. Yra kur kas daugiau savybių, kurios įtakoja būsto vertę, apie jas mūsų konsultantai pasiruošę papasakoti konsultacijų metu.

Kodėl rinktis mus?

Ne tik pardavimas
Jei Jums reikia skubiai parduoti, galime ne tik atstovauti Jūsų interesus, bet ir nupirkti Jūsų nekilnojamąjį turtą.

Visų tipų nekilnojamas turtas
Dirbame ne tik su gyvenamaisiais namais ar butais. Teikiame atstovavimo paslaugas Jūsų komerciniams pastatams, sandėliams, fermoms, investiciniams objektams, žemės sklypams, sodams ir sodyboms.

Platus biurų tinklas Lietuvoje
Mūsų padalinių tinklas yra visoje Lietuvoje. Atstovybes rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Telšiuose. Taigi teikiame profesionalias brokerių paslaugas nepriklausomai nuo to, kuriame Lietuvos pakraštyje gyvenate.

Rinkos analizės konsultacijos
Didžiulė patirtis, nuolatinis bendravimas su klientais ir kryptingas tobulėjimas leidžia pateikti tikslingą rinkos analizę, todėl argumentuotai derėtis dėl Jums palankių sąlygų bei siekti efektyviausio rezultato parduodant Jūsų turtą.

Novatoriškas požiūris
Mūsų NT ekspertai nuolat atnaujina žinias konferencijose, seminaruose ir įvairiose mokymuose, todėl drąsiai galime teigti, kad žengiame koją kojon su laiku teikdami Jums inovatyvias, novatoriškas ir modernias paslaugas.

Savas būstas Klaipėda pristatymas

“Savas Būstas”

NT agentūros biurų adresai:
Gegužių g.45, LT-78326 Šiauliai

Kontaktinis tel. numeriai.:
+370 671 00 046
+370 653 56 751

©2022 Visos teisės saugomos.
Nekilnojamo turto bendrovė

LNTAA

Sprendimas: DESAmedia

Nekilnojamojo turto agentūra Klaipėdoje